Načúvacie prístroje

AUDIOPROTETIKA DUNAJ má načúvací prístroj pre každého.

Máme načúvací prístroj presne pre Vás, bez ohľadu na to, aké máte očakávania. Prejdete si ponuku našich produktov alebo nám jednoducho popíšte svoj životný štýl, aby sme Vám mohli doporučiť ten najvhodnejší načúvací prístroj.

Kategórie načúvacích prístrojov

Premium
Naše premium načúvacie prístroje používajú maximálne prispôsobivé systémy, ktoré si poradia s každou načúvacou situáciou – sú ideálne v tom prípade, pokiaľ požadujete načúvací prístroj, ktorý sa kompletne prispôsobí Vašim potrebám. Pozrite sa na náš premium produkt Avio 5.

Comfort
Naše načúvacie prístroje kategórie comfort sú vnímavejšie v posudzovaní každodenných situácií - perfektné pre ľudí s aktívnym životným štýlom. Pozrite sa na náš comfort produkt Avio 3.

Basic
Naše načúvacie prístroje kategórie basic sú vhodné pre väčšinu každodenných situácií. Ponúka Vám všetky potrebné funkcie, za atraktívnu cenu. Pozrite sa na náš basic produkt Avio 1.

Budget
Naše načúvacie prístroje budget vynikajú jednoduchou obsluhou, osvedčenou technológiou a sú k dispozícii za veľmi priaznivú cenu. Pozrite sa na naše budget produkty Start  a Stage.

Special products
Naše špeciálne produkty Elipse, Relay a Bodyworn sú kategóriou samou o sebe.

Portfólio na stiahnutie:

Tu nájdete dokument, ktorý Vám pomôže získať ucelený prehľad o nových produktoch Intertonu. 
pdf 

Kontakty

AUDIOPROTETIKA DUNAJ, s.r.o.
Čachtická 8
831 06 Bratislava

Telefón/Fax: 02/44881203, 02/44872256
Mobil: 0902604047
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Čítaj viac